| anonim_4396 a întrebat:

Hi all happy

Astazi m-am certat cu prietena mea si, ea s-a suparat pe mine din cauza ca am stat cu o prietena care eram certata de mai mult timp...am inceput sa o ignor foarte putin apoi s-a suparat pe mine si s-a mutat cu alta fata in banca si tot imi faceau in ciuda, ma ignorau...

Ce sa-i zic maine la scoala, caci si eu sunt putin suparata pe ea? happy Fundoi

Răspuns Câştigător
| cosmin1211 a răspuns:

Practic s-a suparat pe tine ca mai ai si alti prieteni in afara de ea... destul de copilaros, mai ales faza cu facutul in ciuda si mutatul din banca. Pai da-o naibii, nu ai nevoie de prietene asa copilaroase(apropo, judecand dupa atitudinea ei, daca o ignori mai mult decat te ignora ea s-ar putea sa vina ea la tine... doar salutodaca va intalniti, si in pauze iesi afara, ca sa nu fie prea ciudat, daca e va salutati doar dimineata) sigur te vei descurca si fara ea.

4 răspunsuri:
| Rumi a răspuns:

Vorbiti, gasiti problema. Cere-ti scuze, ia-o in brate si spune-i ca ti la ea. Va intelege ca iti pare rau. Mult noroc!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu-i spune nimic, doar salut-o.Ar trebui sa inteleaga ca prietenia nu inlude egoismul.

| roxy1direction4ever a răspuns:

Siner? Daca tine la tine cu adevarat, se va intoarce ea singura, dacanu, nu te iubea!

| byby965 a răspuns:

Pai ar trebui sa te duci la ea si sa o intrebi ce vrea si de ce face asa? si vezi ce zice! nu ar trebui sa fii suparata ca mai sunt prieteni! sa nu te simti singura caci chiar daca ai pierdut o prietena ai castigat alte 100...