| alinutssa_7292 a întrebat:

Hi all... oke deci azi am inceput scoala nu stiu ce m`am dus la mine in clasa ne-am cunoscut cu toti... dar nu stiu nu`mi prea place de nici unu ca coleg sau ca colega si nici ei p mine. ce pot sa fac sa ma fac placuta? Ce subiecte pot face.sau sa le atrag atentia cumva? pentru ca tot anul cu ei voi fi.nu pot s stau inchisa in mine

4 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

1.Ai inceput azi scoalastraight face? Nu incepe lunistraight face?
2.Incearca sa nu stai tacuta toata ziua, incearca prima data sa ii intrebi ce hobbiuri au, ce muzica le place etc.Aceeasi chestie o sa fac si eu ca si eu su

| chupachups1234 a răspuns:

Pe vremea mea scoala se incepea lunea. raised eyebrows

| NicoleTheEnd a răspuns:

Ar trebui sa inveti sa scrii corecthappy
In rest, sunt de acord cu Krissu.
Dar cum ati inceput scoala azi?

Bafta!

| andrei995 a răspuns:

Da cum de ai inceput scoala de azi? si si incearca si tu intrebari de genul si tie ce gen de filme iti plac sau ai vazut emisiunea de aseara sau iti place melodia aia?