| anonim_4396 a întrebat:

Hi all:* sunt din Bucuresti(sector 6) si as vrea o slujba de vara.As vrea sa impart pliante insa nu stiu unde sa ma ducsad. Cei care sunteti din Bucuresti unde impartiti pliante? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pune-ti ceva pe toate site-urile de joburi, cauta si tu la terase, restaurante, supermarketuri, si da si tu anunt in publicatii, unde si poti gasi cate ceva! Si mai intreaba-ti si toate cunostintele si prietenii, prin mail colectiv sau sms!
Success!