| MeLnY a întrebat:

Hi all!
Vreau sa dau la facultate.la Informatica-Economica. e careva la aceasta facultate? Imi poate da careva detalii... daca e grea, ce materii se fac, ce meserie poti avea dupa ce termini facultatea...Thx! Dau fundita!happy

1 răspuns:
| madalinaaa89 a răspuns:

Eu nu stiu nimic despre aceasta facultate pentru ca nu ma prea pricep la info(mi se pare foarte grea), dar hai sa-ti spun un bancbig grin sper sa nu te superibig grin

Intrebarea reporterului: ce parere aveti despre sexul virtual?

studentul de la medicina:

- ce e aia virtual?

studentul de la economie:

- chiar asa, ce e aia virtual?

studentul de la informatica:

- stati putin, ce e ala sex?

Sper ca nu te-ai suparattongue