| cristitipu a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon dar nu stiu care este tocmai pe placul meu... vreau unul fara taciscrim, elegant, cu multe aplicatii, camera de 2 mp sau mai mare, sa accepte carduri de memorie de peste 1 gb, sa nu fie ca telefoanele de mai demult, si sa coste MAXIM 5 milioane... sugeratimi cateva telefoane. FUNDA!

2 răspunsuri:
| Cineva231 a răspuns:

Lol Motorola sunt cele mai proaste twelefoane.ia-ti mai bine Samsung

| Garffield a răspuns:

Buna!

Nu te intelegi bine cu engleza, nu? Touchscreen btw tongue Ia un Motorola te vei intelege de minune happy