| SiMpLy a întrebat:

Trebuie sa fac un portofoliu la istorie despre orice tema, doar sa tina de istorie. Are cineva asa ceva sa imi dea si mie, sau macar idei de teme despre care as putea scrie ceva mai mult, nu gasesc nimic...

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Nazismul, Imperiul German, Comunismul etc.
Funda?happy

| alexandra_7387 a răspuns:

Primul si Al Doilea Razboi Mondial

| SiMpLy explică:

Funda era daca imi dadeai un portofoliu. Am incercat si am scris ceva despre istoria religiilor... sper sa ii placa la prof

| SiMpLy explică:

A 11-a

| LeaveMeAlone a răspuns:

Pentru clasele V-VII as sugere una din cele doua uniri(Ma refer la cea infaptuita de Alexandru Ioan Cuza) sau pentru IX-XII zic ca cel mai accesibil ar fi Primul sau Al doilea razboi Mondial.Alegerea iti apartine.Succes!

| Beex a răspuns:

Ce cls esti?