| Kymmy a întrebat:

Hi! Am o problema:Un tip s-a dat la mine(si eu il plac,dar nu stie)si imi spune ca sunt draguta si sta mereu cu mine,dar locuieste in Italia, doar vara vine aici si dupa cateva zile o prietena l.a vazut sarutandu.se cu o alta fata din nu stiu ce oras.Ma simt foarte naspa si nu stiu ce sa fac. Ajutor!

Răspuns Câştigător
| MissxD a răspuns:

Vezi-ti de viata ta! happy Fa-ti prieten, traieste-ti viata si daca e ramai prietena cu baiatul asta care sta in Italia. Vad ca si el isi vede de viata lui happy