| Pişcoţel_8877 a întrebat:

Hi am o urgenta
Va rog
raspundeti
deci am dat contul meu de imvu unei fete.
Si mi a schimbat parola.Eu ma gandeam ca o sa mi o schimbe si am schimbat mult adresele pana nu mai pot sa schimb.
Am dat la Lost password si am scris noul email pe care l am folosit.
Si imi spune ca mi au trimis email cu noua parola etc.
Dar nu primesc nici un email

2 răspunsuri:
| đ a răspuns:

Asa-ti trebuie daca dai conturile altorawinking

| aLe_9530 a răspuns:

MDa asa am facut si eusad Oricum email nu o sa primesti ca eu am asteptat 1 saptamana si n-am primit...si alt fel nu poti sa afli parola, sau sa vb cu administratoru jocului dar e complicat.Deci nu poti sa mai afli parolasad
FaTi alt cont si nu `l mai da la alte fete daca nu le cunosti :*>D<