| anya93 a întrebat:

Hi^^Am si eu o nelamurire:acum 5 zile mi-am facut un tatuaj si a inceput sa se vindece; deja mi. a cazut din coaja si pot spune ca arata urat, ca si cum l-as avea de multa vreme, e foarte sters.Sunt dezamagita pentru ca imi placea enorm la inceput.Nu l.am udat deloc, dar nici unguent nu am folosit... dupa ce se vindeca complet trebuie sa mi. l bata din nou? si iar o sa faca coaja? asta s. a intamplat din cauza ca nu a avut tus bun? daca nici dupa a doua incercare nu va iesi cum trebuie, o sa. l bata iar? thx

Răspuns Câştigător
| Legalize a răspuns:

Ori nu a folosit tus bun ori pielea ta e prea dura si respinge tusul.in acest caz trebuie batut de mai multe orihappy

1 răspuns:
| Lavu a răspuns:

Nu a fost facut binewinking