| AntiManeleProRap a întrebat:

Hi as vrea o porecla de asta mai faina, nu de alint straight face, as vrea ceva in gen Body, dar de asta m-am plictisit, pentru ca sunt cel mai mare si tare din clasa :X, deci porecle de astea "smecherutze" big grin, funda logicwinking, grabitivatongue

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

„Piratul",; Surcouf", „Scaramouche", „Cartouche", „Tiger", „Panzer", „ Patron",„ Faust-patron", „ Machine-gun", „Bronx-boy", „Far - west",

evenso
| evenso a răspuns:

Daca esti cel mai mare si cel mai tare poate s-ar potrivi BUMBUM big grin

| Broadband a răspuns:

Asu
Al capone
Bombel

| inimadeciocolata a răspuns:

Depinde daca esti fata sau baiat. Daca esti fata poate sa ti se spuna "puppy'', iar daca esti baiat poate sa ti se spuna ''badboy''. Sper ca te-am ajutat.

| SimplyTheBest a răspuns:

Pai depinde cum te numesti, asa avem mai mullte optiunii. oricum e fain si : BestMan (dacaiti place eng.).

Răspuns utilizator avertizat