| xjustfearless a întrebat:

Hi! as vrea sa va intreb cum as putea scapa de punctele negre de pe nas! am incercat cu crema clean&clear dar nu a dat rezultate! aveti idei, ceva?

3 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.E o noua solutie de la Avon pentru tratarea punctelor negre...actiunea ei se vede cu timpul, adica vor disparea in mare parte.Dar iti recomand sa te duci la o farmacie naturista si sa intrebi farmacistul ce ar fi bun din gama larga de produse.Tratamentele naturiste sunt cele mai eficiente.

| CristinaPaula a răspuns:

Incearca produsele Garniere sunt foarte bune. Poti merge la o farmacie sa intrebi care este potrivit pentru punctele negre.

| fihao a răspuns:

MIe imi iese mereu cu un ac de seringa steril si nu mai apar e dureros...dar la mine merge!