| crysscool95 a întrebat:

Hi.as vrea sa va intreb daca voi credeti ca justin bieber este un pedofil de 51 de ani? nu ca eu as crede dar vreau mai multe pareri. dau fundita daca ziceti ca nu credetitongue pha...

10 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

laughing pedofil rolling on the floor de 51 de ani lol laughing de unde ai auzit chestia asta? hmmm... zi si mie de pe ce site sau de unde mai exact sa vad si eu cu ochii mei>>>Eu categoric nu cred laughing lol si 51 de ani NO way:-J

Răspuns utilizator avertizat
| MyWorld a răspuns:

In nici un caz pentru ca:
1. Justin s-a inaltat si vocea i s-a mai schimbat de la prima pana la ultima melodie adica "Somebody to love"
2. Pe undeva pe la minutul 1:30 apare o poza cu fata luijustin si pare ca poarta o masca si i s-a desprins, care bineinteles este trucata.
3. Mosu ala nu are cum sa aiba o asa voce geniala ca a lui Justin.
4.Sunt poze pe google cu JB in costum de baie.Nu prea cred ca exista om de 51 de ani care sa aiba un asa corp.

| JBieber a răspuns:

Pls nu crede nimic adica toate pozele sunt editate p photoshop cei care au gandit acest video sigur sunt invidiosi pe succesul luiwinking

| CopilRasfatzat a răspuns:

Nu este mos pedofil de 51 de ani.

exista "2 jb" chatterbox

cel adevarat.si mosul ala.care pana la urma am inteles ca a fost arestat moshul tongue

| DenisaDenisuk a răspuns:

Chestia aia cu pedofilu o aratato pe onn nu cnn onn este un canal unde li se fac farse vedetelor! NU ma acuzati asta am auzir big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu sunt Raluca si sunt cel mai mare fan a lui jb si vreau sa spun ca jb exista.Nu este inlocuit de un barbat de 51 de ani. Daca ai vazut videoclipul acela vreau sa spun ca este o parodie, nu este adevarat!

| elenaeli a răspuns:

Nu cred pentru ca nici nu ebig grin

| annex a răspuns:

Sunt doar niste prostii inventate de haterii care nu stiu ce sa mai nascoceasca. straight face