| Swallow a întrebat:

Hi.Astazi e ziua mea si habar n`am ce dorinta sa-mi pun. Am o multime de dorinte, nici nu stiu care e pe primul loc. Ceva idei?! Voi ce dorinta v-ati pune?! happy

Răspuns Câştigător
| Bubuuuu a răspuns:

La multi ani! Eu mi-as dori rezultate bune la scoala laughing si sa fiu fericita alaturi de familie, prieteni. :*:*

3 răspunsuri:
| madam a răspuns:

Nu prea cred ca aici ai nevoie de parerea noastra! TRebuie sa-ti pui ceea ce ai tu in inima si ceea ce simti!

| Yuuuki a răspuns:

La multi ani.In primul rand sa ai sanatate, asta e cel imi important.