| CookieMonsterRawr a întrebat:

Hihappy! ^^. Cand mi-am luat cartela, aveam casuta d'aia vocala pe ea.si am rugat-o pe o prietena ca stia la ce numar trebuie sa suni ca sa o scoti laughing. Cum pot sa o pun inapoi puppy dog eyes. Dau fundoi :X

2 răspunsuri:
| CookieMonsterRawr explică:

Dragul meu sstefan. Scuza-ma ca iti spun dar nu ti-am cerut parerea despre felul cum am scris eu intrebarea. Raspunsul tau mi se pare stupid pentru ca eu, din cate ai observat, te-am intrebat cum imi pot pune inapoi casuta vocala, nu te-am intrebat daca este ok cum scriu. Nu te mai baga in seama pentru nimicuri d`astea pentru ca sincer nu pari deloc interesant ci din potriva foarte stupid yawn

| ssstefan a răspuns:

1. Respecta regulile de gramatica:

- fiecare propozitie incepe cu litera mare

- nu sunt permise prescurtari de tipul "ca", "dk", "nu stiu", etc...

- evita emoticoanele si semnele de punctuatie excesive: "happy", "big grin", etc...