| cici96 a întrebat:

Hi! cum as putea sa fac pe facebook sa nu mi se mai vada prietenii? si nici sa nu le mai apara lor[prietenilor] daca comentez vreo fotografie? ajutati-ma va rog!

1 răspuns:
| samara2 a răspuns:

Din "Setări confidenţialitate" în legătură cu postările şi comentariile (bifezi "Personalizat" şi îţi alegi de acolo ce îţi convine). Ca să nu-ţi mai apară prietenii dai la "Editează profilul" apoi la "Prieteni şi familie" în josul paginii la secţiunea "Prieteni" bifezi "Doar eu". Sper că ai înţeles ceva. laughing