| Cristina_1126 a întrebat:

Hi! Cum va simtiti din nou la scoala? Mie una nu-mi placesad, vreau in vacanta din nousad si nu e vorba de invatat neaparat pur si simplu ma plictisesc la scoala...

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-e cam indiferent. Oricum la noi in liceu nimeni nu misca in front.Habar nu am cum reuseste directorul sa faca asta, dar in niciun an de cand a fost fondat liceul nu s-a raportat niciun incident de niciun fel. Faptul ca totul e la fel, imi provoaca o stare de linistehee hee

| fluturas a răspuns:

Mie-mi place, dar mai bine era in vacanta happy
oricum eu nu ma plictisesc la scoala, ma distrez destul de bine in orewinking

| buburuzul a răspuns:

Foloseste viata cu cap
traieste-o pentru viitor
nu risipi prezentul
vei regreta trecutul.

si eu ziceam la fel.am amintiri placute de la chiulul din liceu dar cred ca imi era mult mai bine daca eram prezent la toate orele...
daca esti fata isteata imbina utilul cu placutul.vezi ce te intereseaza...la orele alea ia note mari.restul doar prezenta/absenta