| JohannaJ a întrebat:

HIbig grin. Am si eu o intrebare pentru voi. Voi ce carti mai cititi? Vreau si eu sa stiu petru ca am cam ramas fara idei de carti...

Răspuns Câştigător
| pufoshel a răspuns:

Mi-a placut invitatie la vals dar totusi are un sfarsit putin cam trist adica tipa mihaela se sinucude la sf iar el se casatoreste cu cici care era geloasa pe mihaela si culme e ca el nu o iubea pe cici. am citit si cateva carti straine da nu mi-au placut in mod deosebit poate nu am citit inca cartea potrivita da am o intreaba lista de carti pe care vreau sa le citesc asadar le voi verifica poate una dintre ele imi va placea si daca da iti voi transmite si tie numele si-o autorul acesteia

6 răspunsuri:
| pufoshel a răspuns:

Pai tocmai am terminat de citit invitatie la vals de mihail drumes si acum m-am apucat de accidentul de mihail sebastian.au mai fost cateva carti care mi-au placut cum ar fi elevul dima dintr-a saptea de mihail drumes, maitreyi de mircea eliade si domnisoara cristina de acelasi autor, dragostea nu moare de devi maitryi etc.

| JohannaJ explică (pentru pufoshel):

Si carti care nu sunt romanesti? Adica si eu am citit elevul dima dintr-a saptea si mi-a placut. Si mai am o intrebare... Invitatie la vals e atat de frumoasa cum imi spune toata lumea? Adica toti prietenii care au citit cartea mi-au spus ca e superba, dar unii dintre ei nu au gusturi extraordinare in materie de cartilaughing
Btw, merci pentru raspunsbig grin

| pufoshel a răspuns (pentru pufoshel):

Intreaga lista scuze doar ca ma grabesc sa plec la liceu

| JohannaJ explică (pentru pufoshel):

Mersi mult de tot... Stiu cum e cu grabitul asta...laughing

| pufoshel a răspuns (pentru JohannaJ):

Iti multumesc ca mi-ai desemnat raspunsul ca fiind castigator chiar daca nu ti-a fost de prea mare ajutor

| JohannaJ explică (pentru pufoshel):

Sincera sa fiu m-a ajutat mai mult decat crezilaughing

| pufoshel a răspuns (pentru JohannaJ):

Mi-a placut invitatie la vals dar totusi are un sfarsit putin cam trist adica tipa mihaela se sinucude la sf iar el se casatoreste cu cici care era geloasa pe mihaela si culme e ca el nu o iubea pe cici. am citit si cateva carti straine da nu mi-au placut in mod deosebit poate nu am citit inca cartea potrivita da am o intreaba lista de carti pe care vreau sa le citesc asadar le voi verifica poate una dintre ele imi va placea si daca da iti voi transmite si tie numele si-o autorul acesteia