| AnnonnimGirrl a întrebat:

Hi! De Craciun vreau sa ii fac ceva mai deosebit prietenului meu.Ma gandeam la ceva din lut.Vreau sa fie facut de mine. Aveti idei? Ce as putea sa confectionez? Ceva dragut,sa ii aminteasca de mine, poate chiar ceva sa aiba la el mereu.Am nevoie de mai multe idei,va rooog! Multumesc! (Va voi rasplati si eu cum potbig grin)

Da,stiu,am mai pus intrebarea inca o data, dar sper sa mai primesc raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Camelisa a răspuns:

Avand in vedere faptul ca tu iti doresti ca obiectul pe care il faci sa il aiba la el mereu, sa ii aduca aminte de tine, ce pot sa spun gandeste-te la micut care sa simbolizeze relatia voastra, sau de ce nu ii poti faci acelasi lucru si mare. Poate o inimioara simpla clasica, ar "da" bine. Orice gest o sa fie apreciat!

1 răspuns: