| SperantaPierduta a întrebat:

Se apropie ziua prietenului meu si as vrea sa fie ceva dragut, sa isi aminteasca. Care a fost cea mai frumoasa surpriza pe care ati facut-o / primit-o? Ceva idei? ( face 19 ani) Multumesc!

7 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Sper sa te ajute asta=>http://cecadousaiau.info/ la multi ani pentru prietenul tau, insa afla daca poti de la ce cce i-ar placea deoarece un cadou nu trebuie sa iti placa tie ci celui caruia ii este detinat;)bafta

| Cruciuliță a răspuns:

Eu zic sa-i oferi ceva personalizat ...cu numele voastre. Asa o sa te aibă mereu aproape. O ceasca de cafea cu numele inscriptionat, o pernă pe care sa adoarmă, avand de asemenea numele voastre (ori pozele voastre), o agendă, iar pe prima pagina un tort decupat de undeva sau desenat de tine (ca sa-si aminteasca de ziua speciala in care l-a primit) etc. Fii inventivă!

| HoTSaucE a răspuns:

Daca are masina poti sa ii faci cadou ceva accesoriu de atarnat pe oglinda, sigur se va bucura...sau un parfum eventual.

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns:

Uite, asta http://www.azivreau.ro/......ostiti.jpg

sper să-ţi placă :*

| Andra12Andrutza a răspuns:

Pai...niciun cadou nu va fi de ajuns pentru iubirea pe care i-o porti, poti incerca sa-i faci tu ceva manual, crede-ma va aprecia foarte mult acest lucru.
Funda?

| Papucel16 a răspuns:

Eu i'am luat prietenului meu [Tot la aniversarea de 19 ani] un portmoneu frumos din piele, negru..Am vrut sa ii fac si un tricou cu "I love my girlfriend" [Eu am cu "I love my boyfriend"] dar nu m-am incadrat in buget si am lasat'o balta, o sa ii fac cu alta ocazie laughing

| sydry a răspuns:

Cumparai o papusa gonflabila si a.ti garantez k nu va uita toata viata luihee hee
si eu am procedat la fel;;