| Swallow a întrebat:

Hi, deci habar n`am ce`i cu mine.Azi imi place ceva~maine nici nu vreau sa aud de acel ceva. Pina acum imi era foarte vesel si interesant sa comunic cu prietenii mei, dar acum~nu mi`e interesant. Ex. ma cheama afara sa mai stam si noi impreuna de vorba~ nu am nici cea mai mica dorinta s`o fac ca inainte, ma gindesc "okay, ies afara, si despre ce o sa vorbim? ". Cind prietenele mele mi se lauda sau mi se pling de prietenii lor ~mi`e paralel straight face Le zic "axa", "asa-i viata","n`ai ce`i face" etc.Nu mai sunt asa entuziasmata de totul, deja m`am saturat si de propriul calculator. straight face Internetul e plin de lucruri interesante~insa mie nu mi se pare straight face Unicul lucru care nu ma plictiseste e muzica, nu`mi pot face nici temele fara muzica straight face. Parintii nu`nteleg ce se petrece cu mine, nici prietenii, si nici eu. Brusc totul pentru mine s`a schimbat. Unii prieteni imi zic ca incep sa ma maturizez ~ laughing ceia ce nu prea pot sa cred. Deci totusi ce`i cu mine?! straight face Si ce sa fac in continuare?! Caci e o stare totala de indeferenta aproape fata de tot, si nimeni nu e multumit. FUnda+vot :*

1 răspuns:
| rody004 a răspuns:

Cred ca doar te.ai plictisit si cam atat...totul e sa treci peste.fa un efort si iesi si o sa vezi ca totul o sa se rezolvebatting eyelashes.no dramatongue