| Swallow a întrebat:

Hi, deci habar n`am ce`i cu mine.Azi imi place ceva~maine nici nu vreau sa aud de acel ceva. Pina acum imi era foarte vesel si interesant sa comunic cu prietenii mei, dar acum~nu mi`e interesant. Ex. ma cheama afara sa mai stam si noi impreuna de vorba~ nu am nici cea mai mica dorinta s`o fac ca inainte, ma gindesc "okay, ies afara, si despre ce o sa vorbim? ". Cind prietenele mele mi se lauda sau mi se pling de prietenii lor ~mi`e paralel Le zic "axa", "asa-i viata","n`ai ce`i face" etc.Nu mai sunt asa entuziasmata de totul, deja m`am saturat si de propriul calculator. Internetul e plin de lucruri interesante~insa mie nu mi se pare Unicul lucru care nu ma plictiseste e muzica, nu`mi pot face nici temele fara muzica. Parintii nu`nteleg ce se petrece cu mine, nici prietenii, si nici eu. Brusc totul pentru mine s`a schimbat. Unii prieteni imi zic ca incep sa ma maturizez ~ ceia ce nu prea pot sa cred straight face. Deci totusi ce`i cu mine?! Si ce sa fac in continuare?! Caci e o stare totala de indeferenta aproape fata de tot, si nimeni nu e multumit. FUnda+vot :*

1 răspuns:
| Tamy3 a răspuns:

Paiii.eu cred ca este din cauza maturizarii. Dintr-un copil, devii o adolescenta.Si stai linistita, nu e nimic grav.Asa li se intampla tuturor.nu mai ai chef de nimic, azi vrei ceva, maine altceva...Ai stari diferite si nu stii ceea ce iti doresti cu adevarat.Dar stai linistita, caci cu timpul se va rezolva!:*`