| JokoSmile a întrebat:

Hi. Din pacate coltu de la palton a ajuns in ulei de bucatarie I don't want to see si nu stiu cum sa scot pata I don't want to see. Paltonul e negru si totusi l-am patat rau de tot in ulei. L-am dus rapid la baie si l-am spalat cu detergent de vase in apa calda si rece iar acum e in masina de spala sa vedem daca a iesit. In caz de nu reuseste ce sa fac I don't want to see, cum sa scot pata de ulei, bine ca e paltonu negru ca daca era alb I don't want to see... Cum scot pata? cryingcryingcrying
Cum a ajuns paltonu in tigaia plina cu ulei I don't want to see asta nu mai conteaza oricum vinovatul nu sunt eubatting eyelashes tongue...
Please help mebatting eyelashes puppy dog eyes.
Scuzati unde am scris incorent dar sunt nervoasa si chiar tin mult la paltonu asta phbbbbtbatting eyelashesbig grin

Răspuns Câştigător
| fabyzor a răspuns:

Din cate stiu eu uleiul se duce la spalat... daca nu merge incearca vanish dar fara clor in cazul in care e colorat paltonul.happySucces!