| BiaSiAtat a întrebat:

Hi! Eu si mama mea nu ne intelegem deloc.Eu zic da ea zice ba. fac tot ce vrea. De curandafost plecata in Croatia cu tatal meu carelucreaza acolo.Acum a venit cu sora mea mai mica (a fost si e acolo) eu cu sora mea mai mare am stat singure.Eu si mama suntem diferite de parere. Ea mereu tipa la mine. Nu mai suport! Ce sa fac ca sa ma inteleg mai bine cu ea? FuNda
P. S:Ea e mereu ocupata cu cea mica incat nu avem timp de activitati mama-fiica.

2 răspunsuri:
| xRaavishor a răspuns:

Cel mai bine e sa te descarci sa ii spui ce ai pe inimawinking bft multa ceva de genu st si parintii mei

| xRaavishor a răspuns:

Uite id meu mai vbwinking:catalin_catalin618