| rrarres a întrebat:

Hi every1.Eu am 1.88 m si 15 ani si docotorita spune ca eu nu o sa depasesc 1.90 m deoarece barbatii din familia lu' maicamea nu am peste 1.85 m. E adevarat? Ce credeti o sa mai cresc?big grin

Răspuns Câştigător
| Narcysa a răspuns:

Hey! Buna din nou.Eu te-am mai ajutat la o alta intrebare de-a ta si vreau sa o mai fac o data.Deci poti creste in inaltime daca in fiecare zi faci cel putin 30 minute de sport.
Cel mai bine iesi pe afara si alergi sau poti face sport si in casa.Incearca.Bafta.PWP!

1 răspuns:
| xButterflyxX a răspuns:

Nu cred. doar daca nu te apuci de un sport.( basket, voley)