| Alexandramil a întrebat:

Buna,cum sa ii scriu unui baiat de care imi place(mentionez ca nu am vb niciodata si nu ne cunoastem)

Răspuns Câştigător
| Fonk a răspuns:

Păi il intrebi ce face, si il iei incet cu inimioare, subiect: de unde il ști, daca e de la scoala, i zici care ii faza cu profa, ma ajuti la teme (i trimiti poza cu o problema, nu trebuie sa vina la tine), n-ar trebui s-o faci pentru ca baieti trebuie sa invite fetele dar incearca sa iesi cu el afară,
cautati un film si va uitati impreuna daca n-aveti Netflix, cautati un site deala de mai apar reclame mai cumva, poate ii trece in cap vreo prostie cu tine.

Sper ca te-am ajutat, mai dai un search pe google despre cum sa-i arati unui baiat ca-i placi. (ca oameni de pe TPU nu-s experți, numa zic fiecăre cei place si cei convine).

Te rog să dai acel search, fundiță?

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita dacă nu i-ai scrie deloc. Mai bine Roagă-te lui Dumnezeu sa te ajute ca la timpul potrivit sa te ajute sa îți găsești un soț care sa vina el la tine.

| Fonk a răspuns (pentru ania):

Asta este cea mai mare prostie pe care am citit-o. Mă tu faci mișto, nu mai zi de Dumnezeu că sansa ei e acum, vezi ca e pacat ceea ce faci. Duci copii in eroare, sa ramana saraci virgini ca la varsta ta, bruh.
Cand e cu Dumnezeu, zici doamne ajută sa fiu cu baiatul asta, nu ca vezi doamne astept altul. Păcătoși și nesimțiți ce sunteți!

| dullcat a răspuns:

Ii poti trimite un mesaj online, sa-l intrebi daca nu ar vrea sa vedeti un film sau ceva de interes comun. Daca il placi, sigur stii cate ceva despre el, sau poate poti afla.

| AdioTPU a răspuns:

Ii dai de înțeles în mod subtil, nu-i spui direct, mai ales că nu ați mai avut tangente înainte.