| CuteGirlSweet22 a întrebat:

Hi! In vacanta de vara as vrea sa merg la sala.Am 13 ani si sunt fata.As putea sa merg? Adica nu ma duc sa trag de fiare sau alte chestii de ale culturismului... vreau sa fac doar chestii gen:aerobic,zumba,alergat pe banda,pilates, gantere de 1-2 kg.Cam de 2 ori pe saptamana.Ar fi ok? Adica fara sa am probleme de sanatate?

P.S.:Vreau sa am un corp tonifiat, sa am mai multa forta si rezitenta fizica si + ca imi place sportul si acasa devine boring.

3 răspunsuri:
| aLeXaNdru145 a răspuns:

Esti cam micuta, dar cred ca poti merge. uitate peste linkul asta...

http://www.antrenorfitness.ro/fete-la-sala-3/

| GigiMenta a răspuns:

De ce nu ar fi ok? Si nu o sa ai nici o problema de senatate. Sport = sanatate. Mult noroc!

| dianacuza a răspuns:

Da,poti merge.Numai ai grisa sa nu faci efeor in exces