| Chatalyna a întrebat:

Hi. luni e ziua de nastere a profesoarei mele de dance. implineste 18 ani. dar la ginduri sh felul de a fi este cu mult mai matura. eu sh gruppa n`avem idee de ce`i putem darui. help! ) :*:*

Răspuns Câştigător
| coco97 a răspuns:

Pai puteti sa puneti toti bani si sa-i luati un set de argint ca sigur la varsta ei ii va placea ( lantisor, bratara, cercei, pandant si daca sti masura si un inel) fundita?

2 răspunsuri:
| alexandra199711812 a răspuns:

Sincer daca e prof. de dans eu i-as lua un pantof de dans din argint ca un fel de trofeu sau tot un fel de trofeu dar cu o nota muzicala asta i-as lua eu big grin

| Mdiidn a răspuns:

O suzeta e cel mai tare cadou de 18 ani si sa ii faci o poza cand vede sszeta.laughing