| Vaniilla a întrebat:

Hi happy sunt clasa a 8-a si nu stiu ce culoare de rochie(pentru banchet) s-ar potrivi cu pantofi aurii. Aveti vreo idee? confused (astept cat mai multe sugestii big grin)

4 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Neagra, alba sau mov

| thevampirediariesfever a răspuns:

In general, in orice tinuta, la orice detaliu mai de efect [in culori tari, cu multe ~brizbrizuri~] se potrivesc alte culori "cuminti". Evita sa asortezi culoarea aurie cu o alta culoare din aceeasi "familie"(auriu, argintiu). Cauta sa fii cat mai discreta.Prin urmare, pantofilor aurii li se potrivesc culorile: albastru inchis, negru, alb, turcoaz.

| Chérrrie a răspuns:

O rochie neagră. Simplă, dar de efect!

| BlackStar27 a răspuns:

Negru, Rosu, Galben, Albastru, Roz. Merge cam cu orice dar sa ai grija la bijuterii.