| oOELENAOo a întrebat:

Hi. Sunt o mare fana a seriei de carti "Blue Blood" de Melissa De La Cruz si as vrea sa stiu daca se va face un serial dupa carti, sau cand apar urmatoarele carti ale seriei adica de la vol. 4 pana la 8(binentele sa apara traduse in romana). As aprecia daca puteti sa ma ajutati. Si bineinteles ca dau funda. MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Indira15 a răspuns:

De carti nu stiu, dar serialul il poti uramari pe vplay. Iti faci un cont, e gratuit, si poti vedea toate sezoanele. Vizionare placuta :*

| oOELENAOo explică (pentru Indira15):

Multumesc ca ai raspuns la intrebarea mea dar acela e un serial politist si l-am gasit si eu. In carti este vorba despre vampiri deci si in film ar trebui sa fie vorba tot despre ei. Dar oricum mersi:*