| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Hi sunt sora mai mare a lu biancutsa vreau sa va intreb ceva am avut un prieten am fost 2 luni ca el. si de fiecare data plang sad dupa el. nu mai vrea sa mai auda de mine. ajutaitma vreau sa ma impac cu el

Răspuns Câştigător
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy. Prima oara trebuie sa-ti raspunzi la niste intrebari.

De ce nu mai vrea sa auda de tine? [ solutia ] Daca il iubesti cu adevarat si ai gresit fata de el, cere-i iertare. Daca te iubeste cu adevarat o sa te ierte.

Nu mai plange asa mult dupa el, cu plansul nu rezolvi nimic [ am patit-o si eu. ].

>big grin

1 răspuns:
| Laszlo_5610 a răspuns:

Pff... pai ai incercat sa iti cer scuze[tin sa zic ca este necesar asta, daca ai gresit tu normal].si ii spui ca vrei sa te impaci cu el, ma rog discutati si ajungeti la o intelegere convenabila pentru amandoi.
Bafta! Sper sa iti fi fost de ajutor si sa te impaci cu prietenul!