| tania_3947 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi.Am un prieten cu care ma impac destul de bine... e cu un an mai mic, dar e dragut, cred ca sunt indragostita de el. Vreau sa ma impac cu el. Nu stiu cum sa-i zic. Mi-e rusine. In plus ca el o place pe alta(ma place si pe mine). Mi-e frica sa zica "nu" daca il intreb daca vrea sa fie cu mine. ***astept mai multe sfaturi*** (_dau funditsa_) :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.mesajecudragoste.ro un mesaj de impacare si-l vei face praf!

| georgyky a răspuns:

Salut, sunt mai nou pe aici nu stiu ce o fi insemnand deocamdata fundita dar am inteles intrebarea ta si ma voi alatura cu un sfat. Primul pas este mai greu si trebuie sa gandesti doar pozitiv.Eu as propune sa ii oferi de inteles ca ai vrea sa fii cu el asfel incat el sa fie primul care te va intreba. Cum ii poti oferi aceasta ideea? Prin comportament, gesturi...priviri.mesaje... Bafta si sper sa reuseasca planul