| NoName_3427 a întrebat:

Hi!happy. tin f mult la un baiat cu care sunt buna prietena, insa din cauza mai multor chestii cred ca trebuie sa imi intre in cap ideea ca nu vom fii niciodata mai mult decat atat, mai ales ca peste doua luni probabil nu ne vom mai vedea deloc.Imi place sa ma regasesc in melodii, stiti ceva in care m-as putea regasi?straight face

1 răspuns:
| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! Si eu ma regasesc i multe melodii! Incearca sa iti gasesti un hobby sau sa iesi cu prietenii!