| música a întrebat:

Hi TPU,

Ajutati-ma si pe mine va rog mult. e dureros daca atunci cand vrei sa te sinucizi te arunci in mare sau intr-un lac mai adanc? adica mori imediat sau suferi pana te ineci de tot.desigur nu cei care stiu sa inoate.Nu vreau sa luati intrebarea mea in ras.Am nevoie de cat mai multe pareri.chiar am nevoie sa stiu si daca stiti cumva si alte metode mai usoare si care nu dor

Va dau funda si voturi de toate daca vreti!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da tragi atata apa in tine incat nu mai rezisti si mori e un chin si nu are rost.

15 răspunsuri:
| música explică:

Unknown nu incerc sa atrag nicio atentie asupra mea asa ca daca nu iti convine nu trebuia sa raspunzi la intrebarea mea.si cand ai folosit termenul "penibil" macar foloseste-l cu cap te rog. TPU este un site unde poti pune ce intrebari vrei.acum ca le dai atentie sau nu aste e treaba ta.si intrebarea mea nu cred ca e una la care nu poti raspunde.

Am incheiat cu ce aveam de zis si as vrea si mai multe pareri.le astept in continuare.chiar am nevoiesad
Multumesc!

| música explică:

Le multumesc celor care mi-au dat cat de cat un raspuns si nu sunt de nicio tabara doar vroiam sa aflu raspunsul si misogin m-a lamurit cam cum sta treaba

P.S : unknown dupa cum am mai zis "go and hang yourself stupid moron"

| Lace a răspuns:

Viaţa asta, bat-o vina.Nu vreau să vorbesc degeaba şi să îţi explic în zadar cât e viaţa de frumoasă.Eu mă gândesc că orice sinucidere e un chin, nu prea ai cum s-o faci fără să suferi măcar puţin.
Succes!

| unknown a răspuns:

De ce tot postati intrebari despre sinucideri? Cumva TPU s-a transformat intr-un site care ajuta pustii ce vor sa se sinucida?
Incercati sa terminati cu toata nevoia asta de atentia si cu presupusa voastra tristete. Sunteti penibilihappy

| unknown a răspuns:

Ba da esti penibil/a tu si toti astia care vreti sa va sinucideti ca ati dat putin de greu.Si TPU este un site unde toata lumea poate sa raspunda ce vrea, nimeni nu citeste regulile.
Si vrei sa atragi atentia pentru ca nu te'ai oprit la o singura intrebare de acest gen ai continuat si probabil o sa continui. Daca vrei sa te sinucizi de ce nu ai facut-o deja?
Sincer incetati pentru ca niciunul dintre voi nu se va sinucide vreodatahappy

| Xlove64 a răspuns:

Hei ce ai?
Sper ca n`ai de gand sa faci o asemenea prostie!
Adica in primul rand nu are sens si asta e cel mai mare pacat!
Da`mi mesaj daca. vrei un sfat sau ceva

| MademoiselleV a răspuns:

De ce toată lumea vrea să se sinucidă mai nou? Chiar aşa de grea vă e viaţa, încât să vă puneţi capăt zilelor? Viaţa merită trăită. =) Nu îţi mai face gânduri negre. Dacă ai o problemă discută cu cineva, dar nu face asta. O zi bună!

| Mariaa a răspuns:

Eu m.am innecat cand eram mica. nu.ti recomand.
am fost scoasa la timp, dar am stat inconstienta cateva minute.
nimeni nu merita sa isi ia viata. eu ma consider o persoana foarte norocoasa.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Tu de care tabara esti? Emolari plictisiti, Lipsitii de atentie sau cei afectati de efectul de turma?
Bye!

| MyI a răspuns:

Destul de dureros...normal ca pana te inneci dureaza

| maria_4274 a răspuns:

De ce vrei sa faci asta? nu incerca, te rog.Si eu m-am gandit la asta, dar n-am avut curaj si acum imi pare bine ca nu am facut-o.De ce sa incetezi sa lupti cand inca mai ai sansa nu o irosi merita sa lupti chiar si pentru un vis care nu va deveni niciodata realitate.lasa gandurile negre crede-ma nu merita sa o faci pentru ca vorbesti cu cineva care sa lecuit de asta.

| ρμshтǿªιkaaa a răspuns:

Bai hai ca tec toate crede-ma nu are rost si iti zic eu o sa uiti cu timpul si app mersi pentru sfaturi :d kisskiss

| fasolescazuta a răspuns:

Pentru mai multe informatii incercati aceasta melodie
http://www.youtube.com/watch?v=jmWTLFlOsTg

| anna_7232 a răspuns:

Stii.cred ca orice adolescent are la un moment dat aceste ganduri.eu sunt destul de mica 14 ani.si crede`ma ca de multe ori m`am gandit la acest lucru.si inca as mai vrea.eu cred ca daca mori. totul e bine.dar multe persoane din jurul meu m`au incurajat sa nu o fac.si acum m`am gandit foarte serios la chestia asta. oricum. daca chiar vrei sa faci asa ceva.mai intai gandestre`te cate durere lasi celor din jurul tau.si apoi.probabil ca ai un motiv serios sa faci chestia asta.si as vrea dca vrei sa mi`l spui si mie.ok.mai vorbim.te pup. papa :*

| Rice a răspuns:

Pe moment probabil nu ai sa simti nimica pentru ca de la impact amortesti (Daca vrei sa mori fara sa simti nimica asigurate ca e o inaltime mare laughing) ) Dar mai bine nu fa asta gandeste-te orice are fi nu are rost sa te omori...