| CocaCola00Lover a întrebat:

Hi TPU! Am foarte mare nevoie de ajutor. La scoala ma inteleg foarte bine cu 5 fete. Doua dintre ele, Ana si Iulia, nu se suporta. Mai exact, Ana nu o suporta pe Iulia. Iulia incearca sa fie prietena cu Ana, dar aceasta nu vrea nici decum. In plus, Ana m-a pus sa aleg intre ea si Iulia, dar eu ma inteleg foarte bine cu amandoua si nu vreau sa renunt la niciuna. Cum sa le fac sa se impace, avand in vedere ca Ana este foarte incapatanata, si daca le spun ca eu nu mai sunt prietena cu niciuna daca se cearta, Iulia incearca sa se impace cu Ana, dar Anei nu ii pasa si imi spune "bine, alege-o pe ea, nici nu-mi pasa"... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kittytzyy a răspuns:

Si mie mi se intampla exact genu asta de treaba eu le-am spus ca nu o aleg pe niciuna daca se mai cearta si nu am mai vorbit cu niciuna pana ce s-au inpacat sper sa iti functioneze si tie succes:*:*:

1 răspuns:
| ella113 a răspuns:

Eu zic sa o alegi pe Iulia pentru ca Ana nu pre ii pasa daca i-ar pasa de tine si de prietenia voastra s-ar impaca cu Iulia