| katy0098 a întrebat:

Sunt prietena cu 2 fete si amandoua ma pun sa aleg dinte ele decat una.Ele nu se suporta. Cu una ma cunosc de cand sunt mica dar acum s-a schimbat si nu prea mai imi place de ea dar tot o iubesc si nu pot sa renunt la ea, iar cu cealalta sunt prietena din clasa a 6a si ne intelegem foarte bine.Mi-e ca o sora. Ce ma sfatuiti sa fac?:-

Răspuns Câştigător
| LalaCoriiii a răspuns:

Alege-o pe cea care nu te-a tradat niciodata si care a fost mereu alaturi de tine sa te ajute! Dar vreau doar sa iti spun ceva o prietena buna nu te pune niciodata sa alegi intre ea si alta prietena de a ta! funda!?

| LalaCoriiii a răspuns (pentru LalaCoriiii):

Deci pe care ai ales-o?

| katy0098 explică (pentru LalaCoriiii):

Inca nu m-am decis.Trebuie sa fac niste criterii dar cred ca o s-o aleg pe cea care imi este ca o sora.

4 răspunsuri:
| Daktary a răspuns:

Prietenii adevarati nu ti-ar cere sa faci asa ceva chiar daca nu se suporta. Ce treaba ai tu cu ele daca nu se suporta problema lor ramai prietena cu amandoua daca nu le convine zile asta: raman prietena si cu tine si cu ea nu ma intereseaza ce aveti voi de impartit daca nu iti convine pa si adio.

| PirvanRaul a răspuns:

Eu iti recomand sa petreci o zi cu una si alta cu cealalta. Funda?