| oOAnAOo a întrebat:

Hey!
Avand in vedere ca mai este ceva si vine scoalastraight face... Am nevoie de niste sfaturi de la fete:*.

Trec in clasa a7-a si as vrea niste idee, poze cu ce ar trebi sa ma imbracwinking

Si nu ma pot decide ce sa aleg dintre geanta sau ghiozdan.
Mersii de ajutor:*

3 răspunsuri:
| NICKSOOO a răspuns:

Asa ma intrebam si eu cand am trecut a -7-a;- parca mai era intrebasem si eu acelasi lucru pe TPU-multi mi-au recomandat ghiozdan, pentru a nu ma durea umarul; insa eu am ales geanta, geanta care mi-a si purtat noroc, cum vrei tu; geanta e mai eleganta, eu recomand geanta; iar poze nu stiu unde sa iti pun, ca nu merge prin TPU; poate imi lasi adresa de e-mail, ceva...

| oOAnAOo explică (pentru NICKSOOO):

Pai pune linkul de la poze...

| Emma112 a răspuns:

Hmm thinking
eu as zice geantawinking, asta in cazul in care nu ai prea multe carti/ caiete.
Eu merg cu geanta la scoala din clasa a 9-a si nu-mi iau decat caietele la mine laughing
oricum eu zic sa iei ce iti place tie si cum te simti tu mai bine happy te pup :*