| KidduHerexD a întrebat:

Hi TPU!
am o porblema destul de mare sau cel pootin asa o consider eu!
nu pot dormii noaptea ma culc pe la 10 de obicei si ma scol la 5:45 de ceele mai multe ori si tot nu pot dormii sunt tot felul de ganduri care ma apasa si cand ma uit la ceas este 3 dimineata!
vreau sa dorm pentru ca la scoala mie asa de somn si toata ziua adorm asa...parca din picioare si cand pun capul pe perna mi-s-a dus tot somnu pe apa zambetei!
am tot incercat sa beau ceai de tei sau sa ma culc mai devreme am incercat sa ma culc si mai tarziu si sa nu ma mai uit la horrore dar tot asa a fost!
are cineva vreo idee ca mi-ar fi tare de folos si primeste si funda daca merge!
va rogg...
mrx si bye!

1 răspuns:
| adynutza_9365 a răspuns:

pai nu-i nimic sa stii incearca sa te uiti la ceva seriale desenene cum ar fi:iubiri secrete prima 7:30, Nini disney channel 9:30, sau ceva fil de pe acasa iti recomand cel mai mult nini ii cam ciudat dar fain a facut o pauza pana in martie sa stii cand te pui sa dormi imagineazati ce se intamplas in episodul urmator sau ceva de genu sau daca nu merge nu stiu si mie mi s-a intamplat dar numa ca m-am culcat la 5 adica pentru prima oara cand dorm dupa masa lol si m-am trezit la 12 de la 12 nu am mai dormit a fost groaznic mi sa mai intamplat si cum zici u dar numai vreo 17-18 zile