| Mary3368 a întrebat:

Hi TPU! Aseara am visat ca dadeam cu codada de la matura dupa o insecta zburatoare mare.si pana la urma am reusit s`o dobor. ce inseamna asta? multumesc. Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| danacatalina a răspuns:

Inseamna ca o sati mearga bine intr-o anumita situatie de care tie frica.eu am tot felul de vise inainte de examen si ma kinui tare in vis si cand rezolvam in vis rezolvam si in realitate.succes in ce tiai propus

2 răspunsuri:
| koshmarul a răspuns:

Inseamna ca te uiti prea mult la Ben 10 happy

| Serafir a răspuns:

Ca tea luat etnobotanicele. daca crezi in superstitii, inseamna ca ai ceva probleme cu insectele mari si zburatoare si ca nu ai raid acasa si folosesti matura