| PinkSugar a întrebat:

cine imi spune si mie niste anti virusuri bune dar sa dureze mai mult timp si sa nu fie >>avirafunda si vot thx pentru orice raspuns

6 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Malware bytes http://download.cnet.com/......04572.html
Usor de folosit, nu dureaza mult pana scaneaza, daca la asta te refereai. Il instalezi ii dai full scan iar cand termina dai details apoi dai remove selected objects. bye

| FemeiaPisică a răspuns:

Eu folosesc AVG şi cred că este foarte bun pentru că distruge orice tip virus, şterge folderele vechi nefolositoare care ocupă din memorie şi şterge erorile.
Scanează şi paginile de pe internet, linkuri şi blochează paginile virusate.

| ioionutbest a răspuns:

Buna! Cred ca cel mai bun antivirus pe care l-am avut este McAfee e singurul care imi gaseste virusii si mii sterge nu ii pune in carantina si de asemenea iti ofera protectie pe internet iti arata situri-le virusate e foarte bun am mai incercat Norton Nod23, AVG, sau uite un antivirus de care am auzit ca e bun e BitDefender nu l-am incercat dar mi-au spus multi ca e bun! Alege ce e mai bun pentru pc tau! Succes!

| bombonika18 a răspuns:

Eu am instalat pe pc meu de 2 ani NOD32.si mie se pare ca isi face treaba foarte bine... funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Încearcă Avast! E foarte bun si e gratuit, te reînscrii anual şi merge perfect. Eu il am de ani de zile. Am fost curioasă şi am mai încercat pe parcurs altele: NodEset şi Avira, dar de fiecare dată m-am întors la Avast! Are şi varianta în limba română.
Dacă vrei o ocupaţie plăcută pentru timpul liber, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/

| acadea_3643 a răspuns:

Pai, eu am avast. e cel mai bun dar trebuie cumparatwinking