| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU! Ce greseala a persoanei iubite nu ati ierta "in veci vecilor" in afara de inselat(pentru ca daca iubesti nu inseli)? adica ati putea trece peste orice? bine cu conditia sa nu se intample de n ori.Merci

4 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut!
Nu cred ca as putea ierta pe cineva daca m-ar rani cei mai buni prieteni. As accepta o minciuna, pentru ca nimeni nu e perfect, dar sa-l vad cum imi critica prietenii sau ii face sa sufere nu as indura.

| inger02 a răspuns:

Buna! cat de mult as iubi o persoana nu as putea trece peste nepasare si minciuni. nu suport sa fiu mintita atata timp cat eu nu mint si sunt sincera. nu suport sa fie indiferent sa gaseasca scuze ca ii e somn ca e bolnav. deci nu as putea trece peste chestiile astea.

| alabalaportocalala a răspuns:

Cred ca da as putea trece peste orice. daca si acea persoana e gata sa treaca peste orice greseala as faceo eubig grin

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Hello! ..Chiar daca as tine din tot sufletul meu la o persoana nu as suporta sa ma minta in fata sau sa ma dea la oparte mereu fara nici macar o explicatie pentru ca asta i-ar arata nepasarea.