| briquette a întrebat:

Hi TPU big grin Daca imi pun unghii false (din plastic) peste unghiile naturale date cu lac se dau jos mai greu dupa aia? Si faza cu apa fierbinte functioneaza? Cad repede?

3 răspunsuri:
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Nu se dau jos mai repede, iti cad tot timpul.te sfatuiesc sa nu folosesti super glue ca iti distrugi unghiile si isi revin f.foarte greu.apa fierbinte functioneaza dar depinde si de ce lipici folosesti.

| cherrybomb a răspuns:

Numai folosii unghii false din plastic! Nu sunt bune mananca destul calciu si poate sa iti apara o ciuperca de la superglue care il folosesti, nu sunt bune de nimic! mai bine iti pui din gel dar si alea mananca destul calciu
Sfat: foloseste produse pentru unghii : gel pentru cresterea uncghiilor apoi intaritor

| Mewy a răspuns:

Deci nu se pot lipi cu lac de unghii
am incercat
nu stiu daca se dag mai greu,, dar slabe sanse

poate un lipici de unghii