| andreea2011 a întrebat:

HI, TPU! De cateva zile ma doare foarte tare burta, dar nu mi a venit ciclul inca, este posibil sa mi vina?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de dureri si de locul in care te doare. Inainte sa-ti vina menstruatia, de obicei doare asa de zici ca te apasa cineva pe burta, si simti ca te doare cum sa zic.in interior in parte de jos a burtii. De obicei acolo ai probleme cu durerile. Daca nu, insemna ca altceva iti cauzeaza durerea si ar fi cazul sa consulti un medic.
O zi buna!