| lelelelelel a întrebat:

HI TPU! i-am compus o poezie fetei pe care o plac, dar nu stiu daca sa i-o dau cu un trandafir, face to face, sau sa i-o strecor in ghiozdan si s-o las pe ea sa se prinda cine i-a dat-o.
P.S. ea nu stie ca o plac
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anonymous112 a răspuns:

Salut, Ar fi frumos sa i-o dai face to face. Este mai romantic. Un tradnafir si poezia compusa. Bafta sa o cuceresti tongue Funda?

2 răspunsuri:
| Anonymous112 a răspuns:

Salut, Ar fi frumos sa i-o dai face to face. Este mai romantic. Un tradnafir si poezia compusa. Bafta sa o cuceresti tongue Funda? happy

| DoNotWorry a răspuns:

Sunt o fata si asa ca sa iti spun cum as reactiona eu, e o surpriza placuta sa gasesti un biletel. Dar ar putea crede ca e o gluma proasta sau a scris.o alt baiat ca sa.si bata joc de ea... Deci cel mai bine si mai dragut din partea ta ar fi sa ii spui ei fata in fata ce simti happy