| mirabeluska a întrebat:

Hi TPU...
in legatura cu clasa a IX-a, ce inseamna educatie vizuala si ce imi trebuie la ea, dar educatie pentrusocietate si ce imi trebuieaiki?:X

funda:X

1 răspuns:
| Castorul a răspuns:

Educatie vizuala inseamna 99% desen.
Spun 99% pentru ca poate depinde si de profilul la care esti.
Acolo o sa iti trebuiasca un bloc de desen mic si (in prima zi) un creion. Mai departe o sa va spuna profa ce o sa va trebuiasca.
La educatie pentru societate, cred ca e destul un caiet dictando micwinking