| andreea32 a întrebat:

Hi, TPU.
mi-am luat ieri un samsung corby pe roz...am bagat cardul dar nu imi aparesad
de ce nu merge?
va rogg ajutati`ma
funda+vot
ps:ce parere aveti depre el? e bun?

Răspuns Câştigător
| Kta91 a răspuns:

Trebuie sa reformatezi cardul am si eu un Samsung corby si tot asa imi aparea si mie.intri in fisierele mele si o sa scrie acolo memorie lobera si selectezi intr-un colt pe card...acolo e scris"memoria telefonului" si schimbi acolo si dai pe memorie pe card si o sa te intrebe daca vrei sa reformatezi cardu.inainte nici mie nu imi mergea
Sper ca te-am ajutathappy

1 răspuns:
| Livia_5463 a răspuns:

Bunahappy si eu am un Samsung corby pe galbenwinking si mie imi apare cardulwinking poate nu l-ai bagat binelaughing sau nu stiu

Este cel mai bun eu am dinasta si il am de 10 ani.am trebut cu el pri apa si pri foc si nu a patit nimic.app eu l-am mai scapt si pe jos.te sfatuiesc sa il cumperi faci o alegere de milioane. Sper sa te fi ajutat.pup
fundita! plz