| karinutzza a întrebat:

stiu ca e o intrebare prosteasca dar o colega din clasa mea se da foarte mare si injura pe toata lumea ca vezi ea cine e, si stam la tara, eu m-am mutat la tara. ea este taranca. dar sa revenim la intrbarea pe care vreau sa vo pun: cand va merge la oras tg.mures la liceu o vor suporta oamenii de acolo? adica va intreb. ei au aceeasi temperament. adolescenti.fiindca ea adre doar 12 ani si se mozoleste cu unu de 24.plz ajutati-ma primul care da un rasp. bun funda

Răspuns Câştigător
| Daia14 a răspuns:

Pai. eu cred ca o sa o incaseze cand va fi la liceu pentru ca nu o sa o inghit nimeni mai ales daca se ia in gura cu toti ...si daca se mozoleste de la varsta astastraight faceo nu are o imagine prea bunawinking fundabig grin plisss va fi primatongue

4 răspunsuri:
| JusTMeEmmY a răspuns:

Nu o sa integreze, nimeni nu o sa vorbeasca cu ea (doar cele ca ea si iti spun sunt prea multe) aceste "fete" se numesc CuRV*(haideti ca nu injur dar sa nu imi faceti ceva dar asta e adevaru.)

| ReaperAlex a răspuns:

Daca o sa continue asa nu cred ca o so suporte cineva...pe bune acum la 12 ani sa fi cu unu de 24 e putin cam deplasat nu?
totusi daca ea isi da atat de multe aere nu ar trebui sa o mai bagati in seama, sa o ''excludeti''(adica sa nu mai vb cu ea) cam o saptamana si apoi o sa vezi ca nu o sa mai fie asa.

| lovet1coolgirl a răspuns:

Poii crede-ma ca asa am si eu o colega si daca vrei sati spu pe clasele 1-4 totii copii nu au vb cu ea pentru ca siau dat seama ca este fitoasa pe clasele 5-8 totii colegi erau de partea ei nu-ti fa grij pentru ca la inceputul liceului totii vor fi cu ea si te vor da deoparte(crede-ma mi s-a intamplat in fiecare an)dar la sfarsit isi vor da seama ce fitoasa e! dar daca si ceilalti colegi sunt fitosii sunt ca ea atunci nu o vor vedea pe ea niciodata fitoasa pentru ca un fitos nu poate recunsoaste unul sper ca ti-am fost de folos crede-ma doar inceputul este greu...cine rade la urma rade mai bine big grin

| Deea_9825 a răspuns:

Consider ca ii fix prblema ei la cati ani se mozoloste si cu cine! nu cred ca ii treaba ta! happy