| CristinaCristi a întrebat:

Hi TPU sunt in italia la 2 pasi de mare si in fiecare zi mereg cum pot face sa ma bronzez repede?- am ulei nivea (autobronzant).ahh...trebuie sa mentionez ca stau mai mereu in apa! si nu prea m-am bronzat ca acum 2 ani funda!

Răspuns Câştigător
| Maya. a răspuns:

Stai si tu o zi doar pe plaja.si ai rabdare.adica stiu ca e plictisitor sa stai doar pe sezlong dar doar asa vei putea sa te bronzezi.ca sa nu te plictisesti frt tare poti citi revistele preferate sau sa asculti muzica favorita in casti desigur sa nu`i deranjezi pe cei din jur.si nu folosi autobronzant cand faci plaja.risti sa faci pete.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu tot acolo stau in it si m am bronzat f bine cu ulei de masline...doar atat. pup dulce