| imsoc a întrebat:

Hi TPU
Uitati carei faza
am 13 ani si inca mai iubesc desenul animat pokemon m-am uitat la el inca de la 4 ani si. pur si simplu il ador
Dar incep sa ma simt prost cand recunosc unui prieten ce credeti am motive sa fiu stanjeni sau nu?

Răspuns Câştigător
| Bliss_2955 a răspuns:

Eu am 14 ani, nu e mare diferentahee hee, ador desnele animate laughing ma rog nu ma uit la Disney sau la CN laughing desi imi place Chowder :X din cand in cand ma uit cu ai mei la dvd sau cu prietenii. Si ador animeurile deci te inteleg laughing. Problema nu e la tine, nu ai de ce sa te rusinezi, problema e la prietenii tai. Daca ei rad de tine o fac doar sa para ei mai "smecheri", sa iasa in evidenta, parerea mea! Eu chiar impreuna cu prietenii mei ne uitam la desene cu drag si daca nici intre prieteni nu te simnti bine atunci schimba'i laughing.Eu zic sa nu te maturizezi si sa te uiti in continuare!

1 răspuns:
| candora a răspuns:

Tatal meu are 39, mama 37 si mai am o sora. Cind vin finii nostri la noi (ei au 29) ne uitam impreuna la Tom & Jerry, deci nu vad aici care-i rusinea. Asa ne place noua sa fim mai copii big grinwinking