| cici96 a întrebat:

Hi TPU! ziceti-mi si mie o dieta mai dura cu efecte rapide! vreau sa slabesc neaparat! bine, mai mult de burtica as vrea sa scap! va rog!

Răspuns Câştigător
| maria0755 a răspuns:

Abdomene..si mananca cat mai multe fructe, legume..si incearca sa iti faci salate si fara grasimi sau dulciuri in exces

1 răspuns:
| BrightsLOVE a răspuns:

Ok... uite aici.
la 8 sau 7 a.m -un pahar cu apa calda nu rece
la 9-un pahar cu apa calda
la 10 un pahar cu apa calda
si tot asa din ora in ora bei cate un pahar cu apa calda, daca esti la scoala de dimineata iti iei o stticla cu tine=]
la 2:30 sau 3 p.m-o bucata cat o jumate de palma de cotlet prajit pe plita sau daca n-ai in ulei de masline sau de seminte... dupa o oara iarasi incepi cu apa calda la fiecare ora?
inainte sa te culci bei un pahar de lapte caldut si gata!
inr-o luna te asigur ca ai sa slabesti=]