| iPetraAnime a întrebat:

Ati alege sa aveti un grup de prieteni sau cel mai bun prieten?
de ce?
funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un grup de prieteni, nu, pentru ca ar insemna sa fiu prieteni numai cu cei din grup, nu si cu cei ce nu sunt in grup, si nu permit asta.
Deocamdata nu am cel mai bun prieten...niciunul nu pare a fii...

6 răspunsuri:
| Gorillaz a răspuns:

Prietenii tot prieteni sunt, asta insemand sa nu te barfeasca sau sa fie rautaciosi etc, locul celui mai bun prieten este deja luat deci prefer un grup de prieteni ca de asta duc lipsa acum big grin

| Kidd_6010 a răspuns:

Desigur ca mi-ar placea sa am mai multi prieteni, dar avand mai multi "prieteni" pot fi barfitori daca nu ii cunosti bine, asa ca mai bine ai un prieten bun si de incredere intotdeauna.

| Anastasia4u a răspuns:

Eu zic ca un cel mai bun prieten.Cu el poti sa iti impartasesti secrete, puteti sa iesiti in oras si in plus el tie alaturi mereu, un grup nu tie alaturi ca un prieten cel mai bun. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| unsiNkable a răspuns:

Eu prefer cel mai bun prieten!
De ce?
Vorba aia` "Decat mult si prost, mai bine putin si bun!"big grin

| F3f3 a răspuns:

Cel mai bun prieten

| DragoshMircea a răspuns:

Cel mai bun prieten se numeste asa pentru ca e pur si simplu cel mai bun. Un grup de prieteni nu va ajunge neaparat la acest standard.